Güvenilir

Guns of Boom - Online PvP Action

sirkesyone-applikes
80.54MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 5.3.5 1 hafta önce

Guns of Boom - Online PvP Action açıklaması

✔ Kolay ve sezgisel denetimler: Oyuna daha en başından alışarak sıralamalarda yükselmeye başla!
✔ Canlı grafikler ve daha eski cihaz desteği: Donanım gereksinimleri çok düşük seviyede kalırken nefes kesen görseller seni adeta ekrana yapıştıracak.
✔ Çekişmeli PvP savaşları: Sayısız harita ve oyun modunda takım bazlı eğlenceyi yaşa. GoB'de adrenalin dolu aksiyon son sürat devam ediyor!
✔ Karakter özelleştirme: Çeşitli ek özellik ve ekipman yeteneklerini kullanarak eşsiz bir kahraman oluştur ve yüzlerce güzellik öğesiyle en mükemmel görünümü yarat. Oyun tarzın için son derece kolay bir şekilde esnek bir yapı oluşturabilirsin.
✔ Düzenli güncelleme ve etkinlikler: Sürekli gelen içerik eklemeleri, yeni özellikler ve renkli temalı etkinliklerle asla sıkılmayacaksın. Bu oyun veriyor da veriyor!
✔ Pro Oyun Modu: Dünya çapında beğeni toplayan takımlardan oyuncuların yer aldığı eSports etkinlikleri. Bir mobil FPS oyunu gerçekten de çekişmeli olabilir mi? Sen ne diyorsun!
Guns of Boom, süper 3B grafiklerle sürükleyici oyun tarzına sahip olan çekişmeli ve çok oyunculu bir FPS oyunudur. Hatta o kadar kolay ki, denetimleri kedin bile öğrenebilir! Ancak yetenek üst sınırı, aşırı derecede zorlayıcı ve hırslı turnuva tarzı savaşlara alışkın olan, çekişmeli eSports oyuncularının ilgisini çekmeye yetecek kadar yüksek seviyededir. Çeşitli haritalarda çevrimiçi PvP savaşlarına katılarak farklı aldatma taktiklerini kullan. Ortalama olarak 5 dakikadan daha az süren süratli karşılaşmalarda en harika FPS deneyimini yaşa. Oyun başladı!
Uyarı: Oyunumuzda kullanılan Google ARCore ürününün verilerini toplayıp kullanabileceğini lütfen göz önünde bulundur: www.google.com/policies/privacy/partners/

Daha fazla göster

Guns of Boom - Online PvP Action için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

3.33
6
5
3
4
0
3
1
2
0
1
2

Guns of Boom - Online PvP Action üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil

Guns of Boom - Online PvP Action ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
sirkesyone applikes mağaza avatarı
sirkesyone-applikes Mağaza 1.33k 533.05k

Guns of Boom - Online PvP Action uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında Guns of Boom - Online PvP Action bilgi

APK Sürüm 5.3.5
Uyumluluk Android 4.1.x+ (Jelly Bean)


İndirme: Guns of Boom - Online PvP Action APK
İndir